KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14187007

nr 1418 7007

Blandteknik

Nikolai Walordy, "Evergreen lake". Signerad Niko. Mixed Media, 41x67cm, yttermått inklusive ram: 70x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 september 2021
kl 19:43:34

13/9 17:01:06 1      Vinnande bud